...jsme jedineční

Hledáte pro svůj pobyt v Praze výjimečné ubytování? Právě pro Vás je tu Prague Apartments Group ®. Naše skupina byla založena v roce 2009 spolu s otevřením našeho prvního domu Lovely Prague Apartments. V dnešní době naše portfolio čítá 9 apartmánových domů. Nabízíme nadstandardní ubytování v luxusně a plně vybavených apartmánech. Všechny naše domy se nachází v samém centru Prahy, každý z nich je originálně navržen a vybaven naší designérkou. Naším hlavním cílem je spokojenost hosta a emociální prožití jeho pobytu. Rádi o našich výjimečných službách přesvědčíme i právě Vás.

EMPORIO PRAGUE APARTMENTS

Soukenická 6, Praha 1, Česká republika

Vkusně řešené apartmány se skvělou polohou. Jen 400 metrů od krásné gotické Prašné brány nebo Obecního domu a 700 metrů od Staroměstského náměstí.

HOTEL KINSKY FOUNTAIN

Holečkova 7, Praha 5, Česká republika

Výjimečné a nadstandardní ubytování jen pár kroků od Malostranského Náměstí. Jen 800 metrů k Národnímu divadlu a 700m k Pražskému Jezulátku.

LOVELY PRAGUE APARTMENTS

Truhlářská 23, Praha 1, Česká republika

Nezapomenutelné ubytování s výjimečným designem v srdci Prahy. Jen 450 metrů od krásné gotickéPrašné brány a Obecního domu.

CATHEDRAL PRAGUE APARTMENTS

Týnská 11, Praha 1, Česká republika

Jedinečné a luxusní ubytování v centru Prahy jen několik kroků od Staroměstského Náměstí. Jen 50 metrů od Týnského chrámu a 250 metrů od Staroměstského orloje.

ROYAL PRAGUE CITY APARTMENTS ®

Petřínská 20, Praha 5, Česká republika

Výjimečné a nadstandardní ubytování jen pár kroků od Malostranského Náměstí. Jen 800 metrů k Národnímu divadlu a 700m k Pražskému Jezulátku.

GORGEOUS PRAGUE ROOMS

Kostečná 3, Praha 1, Česká republika

Luxusní a výjimečné ubytování v srdci Starého města. Jen 200 metrů od Chrámu sv. Mikuláše a 300 metrů od Staroměstského orloje.

GOLDEN PRAGUE ROOMS

Elišky Krásnohorské 11/4, Praha 1, Česká republika

Ubytování přímo v Židovské čtvrti Starého města. Jen 200 metrů od Chrámu sv. Mikuláše a 300 metrů od Staroměstského orloje.